Tarptautinė konferencija „Dizaino Akademija“, suorganizuota Lietuvos dizainerių sąjungos kartu su Kauno technologijos universiteto MIDF Dizaino centru, žymi šių dviejų atvirų inovacijoms ir pasiruošusių iššūkiams organizacijų bendradarbiavimo pradžią. Konferencija vyko ką tik atsidariusiame modernaus dizaino KTU Santakos Slėnio pastate, puikiai techniškai įrengtoje salėje, iš kurios vyko tiesioginė konferencijos transliacija internetu: https://www.youtube.com/watch?v=DLuaoR5XPNA

Konferencijos „Dizaino Akademija“ metu Lietuvos dizainerių sąjungos pirmininkas Tautvydas Kaltenis pristatytė tęstinį „Dizaino indekso LT“ projektą, KKI ekspertas Aivaras Žilvinskas šiuolaikines dizaino fenomeno socialkultūrines tendencijas narstė pranešime „Holistinio dizaino anatomija“, įžvalgomis apie dizaino vaidmenį globalių problemų sprendimą  dalinosi Dovilė Gabalytė pranešime „Dizainas – pagrindas augimui ir inovacijoms“. Vertingos informacijos intelektinės nuosavybės apsaugos tema suteikė Inga Lukauskienė. Jau įsibėgėjusius „DesignLibrary Lietuva“ ir „Digital DesignLibrary“ projektus pristatė dizaino duetas Rūta Valušytė ir Lorenzo Piazzi.

Konferencijoje netrūko konceptualių, netikėtų ir net kontraversiškų projektų pristatymų ir požiūrių, kas visą „Dizaino Akademijos“ konferenciją  pavertė įdomia, horizontus plečiančia ir inovatyvia dizaino idėjų generavimo ir transliavimo laboratorija.

20141205_111232 20141205_111822 IMG_6311 IMG_6316_kor IMG_6318_kor IMG_6327_kor IMG_6365_kor IMG_6375_kor IMG_6383_kor