Pavasarinė šiluma grąžina mums tikėjimą, kad pandeminio karantino sukaustymas netruks amžinai ir kad žmonės vėl galės laisvai bendrauti, atvirai kurti ir nevaržomai keliauti. Išgyvenęs tiek vidinį, tiek visuotinį kovidą, su nauja energija grįžta ir Dizaino Indeksas LT – persiorganizavęs ir sustiprėjęs. Ruošiamasi išleisti ne tik fizinį leidinį metų gale, bet ir iš esmės atnaujinti internetinį portalą, tapsiantį skaitmeniniu inovatyvių paslaugų įrankiu tiek dizaineriams, tiek visiems dizaino vartotojams.

Todėl pats laikas parodyti visiems, kas buvo sukurta, kol pasaulis stovėjo. Žinoma, dizaineriai net ir tuo metu triūsė – traukite savo eskizus, koncepcijas, sumanymus ir idėjas į saulės šviesą, siųskite Dizaino Indeksui LT įvykdytų projektų vaizdus, pelnytus apdovanojimus ir prizus! Laukiame visų Jūsų geriausių dizainų, bet labiausiai tų, kurie sukurti, realizuoti ar pademonstruoti tarp 2016 ir 2021 metų.

Niekas neliks be dėmesio, visi bus pagerbti ir ras sau promo naudą projekte Dizaino Indeksas LT! Dalyvavimas šioje iniciatyvoje yra visiškai NEMOKAMAS, tad niekuo nerizikuojate, o laimėti galite labai daug. Prognozuojama, kad po karantino atlaisvinimo visu pajėgumu įsisuks buvusių ryšių, parodų ir noro bendrauti karuselė, visas pasaulis bus alkanas naujovių ir karštligiškai sieks kompensuoti prarastus metus. Būkime pasiruošę tam! Lietuvos dizaino sąjunga, šio projekto vystytoja, atvers visus savo pasaulinių kontaktų kanalus, informuos (ir neabejotinai – sudomins!) dešimtis dizaino tinklaveikos partnerių visuose kontinentuose apie Lietuvos dizaino pasiekimus, supažindins su autoriais ir prekių ženklais. Jūs turite būti čia, todėl būsite ir ten! Tad, sveiki atvykę, įsitaisykite patogiau ir prisisekite diržus!