Mes – tai išskirtinumas

„Dizaino IndeksasLT“ renka, analizuoja, sistematizuoja ir galiausiai paskleidžia visą medžiagą ir informaciją, susijusią su produktų vystytojų, profesionalių dizainerių, meno kūrėjų, Lietuvos dizainerių sąjungos narių kūrybiniais pasiekimais. Tai Lietuvos dizaino enciklopedija, pristatanti ne tik šalies dizainerius, bet ir reprezentuojanti apskritai Lietuvos pramonės ir kultūros išsivystymo lygį. Būti čia, vadinasi būti tarp geriausių. Dar daugiau, tai reiškia, kad tu – geriausias!

Mes – tai inovatyvumas

Pats dizainas yra inovacija. Jau ne vienerius metus plėtojamas projektas „Dizaino indeksas LT“ kasmetiniu almanachu leidžia geriausius Lietuvos dizaino pasiekimus pristatyti plačiajai visuomenei. Svarbūs tarptautiniai apdovanojimai, realizacijos, dalyvavimas įvairiuose konkursuose bei parodose visame pasaulyje patvirtina lietuviško dizaino proveržį. „Dizaino indeksas LT“  – tai inovatyviausių dizaino technologijų tendencijų  atspindys, Lietuvos geriausių pramonės, meno ir amatų tradicijų tęsimas bei puoselėjimas!

Mes – tai vystymasis

Almanachas „Dizaino Indeksas LT“ demonstruoja Lietuvos dizaino vystymosi kryptis, parodo, kaip dizainas veikia visuomenės raidą. Tiek Vakaruose, tiek Rytuose Lietuvos dizaino pasiekimai vertinami labai aukštai, pripažįstamas neabejotinas aukščiausias meninis lygis ir svari europinė kultūrinė ir technologinė vertė. Jei esi čia, vadinasi esi civilizacijos vystymosi avangarde!