Geriausi Lietuvos dizainerių darbai 2015

ACME Europe

Ausinės „ACME MOON headphones“

Išskirtinė  „ACME MOON headphones“ savybė – lengva minimalistinė struktūra. Mūsų dizaineriai jas tikslingai kūrė aktyviai gyvenančiam miesto žmogui, kuriam stilius ir funkcionalumas yra neatsiejama kasdienybės dalis. Tad jos ne tik lengvos, bet ir stilingos bei patvarios. Ausines sudaro minimalus skaičius komponentų, taip užtikrinant jų patvarumą. Pagalvėlės pagamintos iš minkštos medžiagos, tad jas dėvėti malonu net ir visą dieną. Ausinės skleidžia kokybišką 20–20 000 kHz garsą. Garso valdymas ir mikrofonas patogiai įmontuoti ant laido.

Universalumas

Suderinamas su visais audio įrenginiais, turinčiais 3.5 mm jungtį

Funkcionalumas

Garso valdymas (groti/ stabdyti/ atsiliepti) ir integruotas mikrofonas

Lengvumas

Ausinių lankelis pagamintas iš plono ir lengvo metalo

Patogumas

Pagalvėlės pagamintos iš minkštos medžiagos; lankelis yra lankstus, reguliuojamo dydžio; laidas – plokščias, nesipainiojantis

Kokybiškas garsas

20–20 000 kHz

90° kampu lenktas kištukas (3,5 mm)

 

MOON (2)

 

MOON (1)

 

MOON (3)

 

MOON5

Kas yra "Dizaino Indeksas LT" ?

Pasitelkę statistikos duomenis bemat galėtume sužinoti bet kokius indeksus –  bendrojo vidaus produkto dydį, tenkantį vienam gyventojui, infliacijos rodiklį, vartotojų kainų indeksą, kūno masės ir netgi laimės indeksą. O koks yra dizaino indeksas? Pasaulio, Europos ar Lietuvos? Ar tokį indeksą įmanoma fiksuoti, pateikti, apskaičiuoti? Ar bent nujausti? Juk iš tokio dizaino indekso galima būtų labai daug spręsti apie šalies kultūros, pramonės lygį, visuomenės poreikius ir lūkesčius, požiūrį į aplinką ir pačius save. "Dizaino Indeksas LT" - tai daugiametis projektas, kurio tikslas pademonstruoti pasauliui Lietuvos dizaino pasiekimus.