Asta Kaušpėdaitė

Lithuanian vodka Gold

Tyrumas, grynumas yra pagrindinės degtinės kokybę atspindinčios savybės. Būtent jas siekėme išryškinti, atnaujindami Lithuanian Vodka – degtinės kategorijos lyderio Lietuvoje – prekės ženklą. Tuo pačiu norėjome suteikti nacionalinio identiteto bruožų – Lithuanian degtinės vardas savaime reikalavo šios temos pasirinkimo. Remdamiesi autentiškais tautinių raštų motyvais, juos modifikuodami, sukūrėme lengvą, neperkrautą, modernią kompoziciją. Panaikinus senosios etiketės masyvumą, lengvame ažūriškame dekore auksas suspindo daug rafinuočiau. Toks dizaino sprendimas skaidraus lipduko etiketei, naudojant įprastinę fleksografinę spaudą, suteikė subtilios prabangos efektą.

Lithuanian Auksine4 Lithuanian Auksine3 Lithuanian Auksine2 Lithuanian Auksine1 Lithuanian Auksine0 Lithuanian Auksine00

Kas yra "Dizaino Indeksas LT" ?

Pasitelkę statistikos duomenis bemat galėtume sužinoti bet kokius indeksus –  bendrojo vidaus produkto dydį, tenkantį vienam gyventojui, infliacijos rodiklį, vartotojų kainų indeksą, kūno masės ir netgi laimės indeksą. O koks yra dizaino indeksas? Pasaulio, Europos ar Lietuvos? Ar tokį indeksą įmanoma fiksuoti, pateikti, apskaičiuoti? Ar bent nujausti? Juk iš tokio dizaino indekso galima būtų labai daug spręsti apie šalies kultūros, pramonės lygį, visuomenės poreikius ir lūkesčius, požiūrį į aplinką ir pačius save. "Dizaino Indeksas LT" - tai daugiametis projektas, kurio tikslas pademonstruoti pasauliui Lietuvos dizaino pasiekimus.