Geriausi Lietuvos dizainerių darbai 2015

Asta Kaušpėdaitė

Lithuanian vodka Gold. Black Edition

lithuanian vodka black edition lithuanian vodka black edition2 lithuanian vodka black edition3 lithuanian vodka black edition4 lithuanian vodka black edition6 rakursas1 rakursas2 rakursas3

Minčių kūrybai buvo semtasi iš Lietuvos praeities, tautinio paveldo. Lietuvių liaudies menui būdingi iš kvadratėlių supinti rombų ir eglučių raštai. Per amžius nusistovėjusių ir laiko subrandintų tautinių motyvų užuominos įgavo šiuolaikinę formą. Paslaptingi praeities atspindžiai virto moderniu menu.
Auksu tviskantys, juodi it anglis riboto leidimo degtinės buteliai byloja apie pačios degtinės išskirtinumą – ypatingos aukso ir anglies filtracijos dėka ji tampa itin švelni ir skaidri.

 

IŠMATAVIMAI:

Talpa: 700 ml. Butelio išmatavimai: 70 (w) x 310 (h) mm.

 

GAMYBOS TECHNOLOGIJA:

Dekoras, folijavimas, šilkografija.

 

KOMANDA:

Asta Kaušpėdaitė (dizainerė, „Studija CREATA“)
Jūratė Paulauskienė (Produktų kūrimo skyriaus vadovė, „Stumbras“)
PRODUKTO NUOTRAUKOS:

Audrius Tuleikis

 

 

Kas yra "Dizaino Indeksas LT" ?

Pasitelkę statistikos duomenis bemat galėtume sužinoti bet kokius indeksus –  bendrojo vidaus produkto dydį, tenkantį vienam gyventojui, infliacijos rodiklį, vartotojų kainų indeksą, kūno masės ir netgi laimės indeksą. O koks yra dizaino indeksas? Pasaulio, Europos ar Lietuvos? Ar tokį indeksą įmanoma fiksuoti, pateikti, apskaičiuoti? Ar bent nujausti? Juk iš tokio dizaino indekso galima būtų labai daug spręsti apie šalies kultūros, pramonės lygį, visuomenės poreikius ir lūkesčius, požiūrį į aplinką ir pačius save. "Dizaino Indeksas LT" - tai daugiametis projektas, kurio tikslas pademonstruoti pasauliui Lietuvos dizaino pasiekimus.