Deimantė Litvinaitė

Papuošalų kolekcija "Desertai akims"

„Desertai akims“ – konceptuali akių ir kaklo kulinarija. Tai kasdieniai ir gurmaniški lietuviški bei pasaulyje populiarūs gardumynai, dekoruoti brangiaisiais metalais, pavirtę elegantiška garderobo dalimi.

Kiekvienas TADAM! papuošalas turi gardų pavadinimą ir yra unikalus, nes kuriamas rankomis.

Kolekcijos „Desertai akims“ meniu sudaro apie 60 skirtingų gaminių: įvairių rūšių barankos, šokolado plytelės, prancūziškas makarūnsas, tradicinis glazūruotas sausainis “Grybukas”, karameliniai saldainiai, riešutai, žirnio ankštis, kalafijoro šakelės ir sūris. Meniu nuolat papildomas naujais desertais.

Kolekcija suskirstyta į dvi papuošalų linijas: „Casual“ ir „Fancy“. „Casual“ – subtilūs, kasdieniai, minimaliai dekoruoti. „Fancy“ – puošnūs, vakariniai, su aukso ir platinos detalėmis.

Ingredientai:įvairių rūšių molis, keraminės glazūros, aukso ir platinos glazūros, sidabrinės (925) ir auksu (24K) dengtos sidabrinės grandinėlės.

Gamybos technologija: apie 10 dienų užtrunkantis 100%rankų darbas, naudojant gipsines formas, nuo 1 iki 5 degimų keraminėje krosnyje.

Pakuotė: kepiniais kvepianti oktaedro formos dėžutė (autorius – TADAM! Design).

 

TARPTAUTINĖS PARODOS

2014 – Blickfang, Kopenhaga, Danija

2014 – Maison & Objet „Design a vivre“ salė, Paryžius, Prancūzija

2014 – Lithuanian Design Drops, Dome of Visions, Kopenhaga, Danija

2013 – Maison & Objet „Design a vivre“ salė, Paryžius, Prancūzija

2013 – London Design Festival, Londonas, Didžioji Britanija

2013 – Normandy Design Festival, Le Havre, Prancūzija

2013 – Tokyo Designers week, Designboom Mart, Tokijas, Japonija

 

B14-2 B20 B23 F1 R3-1 S5 TADAM behind the scene 6 tadam box TADAM in spoon TADAM various on plate 1 Z1B6-2 print B13 print B16-1 print B17-1 print S3 print TADAM donut birth TADAM behind the scene 2 TADAM chocolate birth TADAM natural in spoonsTADAM image 4 TADAM on cutting board

Kas yra "Dizaino Indeksas LT" ?

Pasitelkę statistikos duomenis bemat galėtume sužinoti bet kokius indeksus –  bendrojo vidaus produkto dydį, tenkantį vienam gyventojui, infliacijos rodiklį, vartotojų kainų indeksą, kūno masės ir netgi laimės indeksą. O koks yra dizaino indeksas? Pasaulio, Europos ar Lietuvos? Ar tokį indeksą įmanoma fiksuoti, pateikti, apskaičiuoti? Ar bent nujausti? Juk iš tokio dizaino indekso galima būtų labai daug spręsti apie šalies kultūros, pramonės lygį, visuomenės poreikius ir lūkesčius, požiūrį į aplinką ir pačius save. "Dizaino Indeksas LT" - tai daugiametis projektas, kurio tikslas pademonstruoti pasauliui Lietuvos dizaino pasiekimus.