Geriausi Lietuvos dizainerių darbai 2015

Jelena Taricina

Kolekcija, sukurta iš minkšto medvilninio audinio, skirta laisvalaikiui bei sukuria laisvės pojūtį. Lengvos formos, nesuvaržančios judesių leidžia būti savimi ir tuo pačiu atrodyti stilingai. Sodrios, tuo pačiu švelnios spalvos, išryškina moters natūralų grožį.

Elegantiškas suknelės-tunikos kirpimas sukurs Jums atpažįstamą ir nepamirštamą įvaizdį bet kokioje situacijoje. Kardiganas – tiks tiek žvarboką dieną, tiek šiltą vakarą. Į darbą, į vakarėlį, arba tiesiog pasivaikščioti. Švelnus kirpimas, kuris lyg apgaubia Jus, garantuos komfortą bei apsaugą, kad ir kur bebūtumėte. Palaidinė su firmine apykakle ir kelnės žemintu liemeniu – kiekviena aprangos detalė stilinga ir originali. Palaidinė išsiskiria savo originalia apykakle ir spaudėmis. Kelnės nevaržo judesių ir tikrai atreips aplinkinių dėmesį.

Rūbai dera tarpusavyje, sukurdami originalų ir nepakartojamą įvaizdį. Minšti, patogūs ir patikimi drabužiai – tai ko reikia šiuolaikinei moteriai.

1 2 3 4 5 6 9 12 15 17 19 22

Kas yra "Dizaino Indeksas LT" ?

Pasitelkę statistikos duomenis bemat galėtume sužinoti bet kokius indeksus –  bendrojo vidaus produkto dydį, tenkantį vienam gyventojui, infliacijos rodiklį, vartotojų kainų indeksą, kūno masės ir netgi laimės indeksą. O koks yra dizaino indeksas? Pasaulio, Europos ar Lietuvos? Ar tokį indeksą įmanoma fiksuoti, pateikti, apskaičiuoti? Ar bent nujausti? Juk iš tokio dizaino indekso galima būtų labai daug spręsti apie šalies kultūros, pramonės lygį, visuomenės poreikius ir lūkesčius, požiūrį į aplinką ir pačius save. "Dizaino Indeksas LT" - tai daugiametis projektas, kurio tikslas pademonstruoti pasauliui Lietuvos dizaino pasiekimus.