Julijonas Urbonas

Meninė instaliacija „Sapnų viešbutis“

„Sapnų viešbutis” — tai laikinai veikiantis viešbutis, aprūpintas specialia sapnus režisuojančia įranga. Projektas remiasi įžymiais moksliniais eksperimentais, kurių tikslas buvo dirbtinai sukelti sąmoningus sapnus ir paveikti jų turinį. Perkeliant tokius tyrimus iš laboratorijų į viešbutį, publika kviečiama snūstelti ir naujai patikrinti mokslinius eksperimentus patiems. „Moksliniai subjektai” tapo savo sapningos realybės dizaineriais.

Julijonas_Urbonas_Gravitational_Dream_Lab-Nielsen-Air-Cuffs Julijonas_Urbonas_Oneiric_Hotel_Costume_Closeup_LisbonArchitectureTriennale2013 Julijonas_Urbonas_Oneiric_Hotel_Installation_View_LisbonArchitectureTriennale2013 Julijonas_Urbonas_Oneiric_Hotel_Installation_View2_LisbonArchitectureTriennale2013 Julijonas_Urbonas_Oneiric_Hotel_Installation_View3_LisbonArchitectureTriennale2013 Julijonas_Urbonas_Oneiric_Hotel_Julijonas_and_Juste_LisbonArchitectureTriennale2013 Julijonas_Urbonas_Oneiric_Hotel_Julijonas_and_Juste_Terrace_LisbonArchitectureTriennale2013 Julijonas_Urbonas_Oneiric_Hotel_Julijonas_at_the_Reception_LisbonArchitectureTriennale2013 Julijonas_Urbonas_Oneiric_Hotel_Scaffold_Staircase_LisbonArchitectureTriennale2013 Julijonas_Urbonas_Oneiric_Hotel_Terrace_LisbonArchitectureTriennale2013 Julijonas_Urbonas_Oneiric_Hotel_Terrace_View_LisbonArchitectureTriennale2013 Julijonas_Urbonas_Oneiric_Hotel_View_from_the_rooftop_LisbonArchitectureTriennale2013 Oneiric-Hotel_capsules Oneiric-Hotel_Cubberly-Gummed-Squares Oneiric-Hotel_pneumatic_cuffs Oneiric-Hotel_reception Oneiric-Hotel_reception-counter Oneiric-Hotel_reception-setup Oneiric-Hotel_voice-recorder

Kas yra "Dizaino Indeksas LT" ?

Pasitelkę statistikos duomenis bemat galėtume sužinoti bet kokius indeksus –  bendrojo vidaus produkto dydį, tenkantį vienam gyventojui, infliacijos rodiklį, vartotojų kainų indeksą, kūno masės ir netgi laimės indeksą. O koks yra dizaino indeksas? Pasaulio, Europos ar Lietuvos? Ar tokį indeksą įmanoma fiksuoti, pateikti, apskaičiuoti? Ar bent nujausti? Juk iš tokio dizaino indekso galima būtų labai daug spręsti apie šalies kultūros, pramonės lygį, visuomenės poreikius ir lūkesčius, požiūrį į aplinką ir pačius save. "Dizaino Indeksas LT" - tai daugiametis projektas, kurio tikslas pademonstruoti pasauliui Lietuvos dizaino pasiekimus.