Julia Janus

„Julia Janus“. Mada ir maistas. Pavasario-vasaros kolekcija

Mada ir maistas yra du neatsiejami kokybiško gyvenimo elementai. Mados namai „Julia Janus“ – lygu šiuolaikinė Šiaurės kraštų virtuvė. Natūrali tokios filosofijos, sampratos tąsa – naujasis „Julia Janus“ ilgalaikis projektas „Mada ir maistas“.

Štai leidinys, kuriame mūsų komanda pristato naujausios kolekcijos vaizdus, idėjas, produktus su specialiai pritaikytais kulinarijos meno kūriniais kaip vientiso stiliaus derinį. „Julia Janus“ kūrybinis tikslas yra pateikti Baltijos kraštų sezoninių patiekalų ir baltiškos mados estetikos sintezę. Kilę iš Šiaurės, nuo Baltijos krantų, Šiaurės Europos kulinariją ir madą vedame evoliucijos keliu ir žiūrime į tai kaip į pasaulines mus įkvepiančias vertybes.

„Julia Janus“ siekia tapti mados prekių ženklu, vystančiu įvairius projektus, susijusius su šiuolaikine gastronomija, Šiaurės tradicijomis, menu ir mada.

 

DSC_6345 DSC_6401 DSC_8933 DSC_9278 DSC_9344 DSC_9365

DSC_0854-2

DSC_1145 DSC_1195 DSC_1545 DSC_1590

Kas yra "Dizaino Indeksas LT" ?

Pasitelkę statistikos duomenis bemat galėtume sužinoti bet kokius indeksus –  bendrojo vidaus produkto dydį, tenkantį vienam gyventojui, infliacijos rodiklį, vartotojų kainų indeksą, kūno masės ir netgi laimės indeksą. O koks yra dizaino indeksas? Pasaulio, Europos ar Lietuvos? Ar tokį indeksą įmanoma fiksuoti, pateikti, apskaičiuoti? Ar bent nujausti? Juk iš tokio dizaino indekso galima būtų labai daug spręsti apie šalies kultūros, pramonės lygį, visuomenės poreikius ir lūkesčius, požiūrį į aplinką ir pačius save. "Dizaino Indeksas LT" - tai daugiametis projektas, kurio tikslas pademonstruoti pasauliui Lietuvos dizaino pasiekimus.