Mindaugas Žilionis

Workaholic

Stalas WORKAHOLIC sukurtas ieškant optimalios ir universalios darbo vietos sprendimo. Pagamintas iš drėgmei atsparios laminuotos beržo faneros. Stalas pasižymi lengva ir patikima konstrukcija, kurioje panaudotas unikalus tvirtinimo mazgas, leidžiantis greitai ją surinkti.

Funkciniai privalumai:

  • Laidų problemos sprendimas, panaudojant papildomą lentynėlę bei įpjovas stalviršyje;
  • Erdvus stalčius su tranformuojamų pertvarėlių rinkiniu;
  • Papildomos lentynėlės šonuose po stalviršiu;
  • Papildomi aksesuarai-pieštukinės, kurios lengvai pakabinomos stalo šonuose.

Spalviniai variantai (visais atvejai stalviršis bei stalčius iš baltos faneros):

  1. Juodos kojos;
  2. Baltos kojos;
  3. Kojos su ąžuolo lukšto danga.

Surinkto stalo matmenys 1200x600x760h. Transportavimui stalas paruošiamas išrinktas ir supakuotas į dėžę. Pakuotės matmenys 1230x630x200h. Svoris brutto 25kg.

 

workoholic (5) workoholic (16) workoholic baltas (5) workoholic juodos kojos (1)

Kas yra "Dizaino Indeksas LT" ?

Pasitelkę statistikos duomenis bemat galėtume sužinoti bet kokius indeksus –  bendrojo vidaus produkto dydį, tenkantį vienam gyventojui, infliacijos rodiklį, vartotojų kainų indeksą, kūno masės ir netgi laimės indeksą. O koks yra dizaino indeksas? Pasaulio, Europos ar Lietuvos? Ar tokį indeksą įmanoma fiksuoti, pateikti, apskaičiuoti? Ar bent nujausti? Juk iš tokio dizaino indekso galima būtų labai daug spręsti apie šalies kultūros, pramonės lygį, visuomenės poreikius ir lūkesčius, požiūrį į aplinką ir pačius save. "Dizaino Indeksas LT" - tai daugiametis projektas, kurio tikslas pademonstruoti pasauliui Lietuvos dizaino pasiekimus.