Nauris Kalinauskas

baldų konstravimo sistema

Baldų konstravimo sistema “Plus Air” sukurta vadovaujantis daugiaaukščių pastatų konstravimo principais. Ant surenkamo pagrindo “klojamos” baldo aukštų “perdangos”, poto statomos vertikalios sieneles ir kiekviename aukšte įspraudžiamos standumo nugarėlės. Perdangų ilgis neribotas – jos jungiamos  po sienelėmis paslėptais “puzzle” tipo sujungimais. Tokiu būdu galima konstruoti įvairiausios konfigūracijos baldus – lentynas, pertvaras, recepcijas, darbo vietas, ir kt. pritaikytus konkrečiai erdvei.

Mūsų sukurta nesudėtinga programinė įranga leidžia tai daryti pusiau automatiškai – tereikia įvesti pagrindinius baldo parametrus – plana, gabaritus, sakidymo proporcijas, medžiagos storį, ir paspaudus “enter” gaunama  optimizuota detalių išklotinė, kuri keliauja į CNC frezavimo centrą. Be klaidų, greitai ir nebrangiai turime baldo detales, kurios surenkamos be papildomos furnitūros ir tai gali padaryti net paprastas vartotojas. Lygiai taip pat lengvai baldą galima demontuoti ir perkelti į kitą vietą, nes jis gaminamas naudojant tvirtą, lengvą ir ilgaamžę medžiagą – klijuotą beržo fanerą, dengtą melaminu. Medžiaga atspari drėgmei, gaminama naudojant ekologiškas technologijas.

 

AIR PLUS_LOFT AIR PLUS_WORKSTATION PLUS AIR _OFFICE PLUS AIR CAFE PLUS AIR_HOTEL LONGUE SYSTEM PLUS AIR BY NAURIS KALINAUSKAS_01 SYSTEM PLUS AIR BY NAURIS KALINAUSKAS_02 SYSTEM PLUS AIR BY NAURIS KALINAUSKAS_03 SYSTEM PLUS AIR BY NAURIS KALINAUSKAS_04

Kas yra "Dizaino Indeksas LT" ?

Pasitelkę statistikos duomenis bemat galėtume sužinoti bet kokius indeksus –  bendrojo vidaus produkto dydį, tenkantį vienam gyventojui, infliacijos rodiklį, vartotojų kainų indeksą, kūno masės ir netgi laimės indeksą. O koks yra dizaino indeksas? Pasaulio, Europos ar Lietuvos? Ar tokį indeksą įmanoma fiksuoti, pateikti, apskaičiuoti? Ar bent nujausti? Juk iš tokio dizaino indekso galima būtų labai daug spręsti apie šalies kultūros, pramonės lygį, visuomenės poreikius ir lūkesčius, požiūrį į aplinką ir pačius save. "Dizaino Indeksas LT" - tai daugiametis projektas, kurio tikslas pademonstruoti pasauliui Lietuvos dizaino pasiekimus.