Ramūnas Manikas

Momo Grill

Restoranas “Momo Grill” įkurtas Klaipėdos centre, sename pastate. Jo interjero idėja – sukurti šiuolaikišką,  demokratišką ir neįpareigojančią aplinką. Tam patalpose buvo suformuota atvira anga į virtuvę, per kurią, restoranui veikiant, matosi dirbantis virtuvės personalas. Sieninės plytelės iš virtuvės zonos tarsi pratęstos ant restorano salės sienų. Jos, kartu su industrinio stiliaus kabančiais ir sieniniais šviestuvais, skanadinaviško tipo kėdėmis bei lentynomis, pilnomis įvairių aksesuarų ir kambarinių gėlių, kuria kitokį nei įprasta restorano įvaizdį. Jis minimalus, bet dekoratyvus. Natūralumo jam suteikia interjere esantys klijuotos medienos gaminiai su grubiu nusmėliuotu paviršiumi. Interjere derinamos kelios spalvos. Dominuoja medžio gaminių, laminuotų grindų ir dažytų sienų rusvai pilkas atspalvis. Atsvarą jam sukuria dideli, baltomis glazūruotomis plytelėmis išklijuoti sienų plotai. Šioje spalvinėje kompozicijoje išryškėja juodos spalvos kėdės, stalų kojos ir lenta, skirta meniu rašymui. Kita spalvinė grupė – tai plytelių dekoras ir pilki šviestuvai. Balti plastikinių langų rėmai taip pat perdažyti pilka spalva. Ties langais suformuotos palangės apklijuotos plytelėmis. Restorano grindų išskirtinumas toks, kad nenaudojamos grindjuostės. Jų funkciją atlieka tos pačios baltos glazūruotos plytelės. Taip pat šiam objektui buvo sukurtas logotipas ir išorės reklamos dizainas.

2013-Momo-Grill-By-Ramunas-Manikas-Klaipeda-Lithuania-1 2013-Momo-Grill-By-Ramunas-Manikas-Klaipeda-Lithuania-5 2013-Momo-Grill-By-Ramunas-Manikas-Klaipeda-Lithuania-6 2013-Momo-Grill-By-Ramunas-Manikas-Klaipeda-Lithuania-8 2013-Momo-Grill-By-Ramunas-Manikas-Klaipeda-Lithuania-11 2013-Momo-Grill-By-Ramunas-Manikas-Klaipeda-Lithuania-12 2013-Momo-Grill-By-Ramunas-Manikas-Klaipeda-Lithuania-20 2013-Momo-Grill-By-Ramunas-Manikas-Klaipeda-Lithuania-Logo-3

Kas yra "Dizaino Indeksas LT" ?

Pasitelkę statistikos duomenis bemat galėtume sužinoti bet kokius indeksus –  bendrojo vidaus produkto dydį, tenkantį vienam gyventojui, infliacijos rodiklį, vartotojų kainų indeksą, kūno masės ir netgi laimės indeksą. O koks yra dizaino indeksas? Pasaulio, Europos ar Lietuvos? Ar tokį indeksą įmanoma fiksuoti, pateikti, apskaičiuoti? Ar bent nujausti? Juk iš tokio dizaino indekso galima būtų labai daug spręsti apie šalies kultūros, pramonės lygį, visuomenės poreikius ir lūkesčius, požiūrį į aplinką ir pačius save. "Dizaino Indeksas LT" - tai daugiametis projektas, kurio tikslas pademonstruoti pasauliui Lietuvos dizaino pasiekimus.