Asta Kaušpėdaitė

"Propeller" alkoholinių gėrimų serija

Skrydis. Kelionė. Istorijos… nuostabios istorijos, kuriose sunku įžvelgti ribą tarp realybės ir fantazijos.

 

Propeller – iš įvairių pasaulio kraštų atkeliavusių stipriųjų gėrimų kolekcija. Seriją vienija kokybę ir patirtį atspindinti, vyriškai auditorijai patraukli aviacinių kelionių tema. Išskirtinumo ir atpažįstamumo suteikia lakūno keliautojo personažas, kurio pasakojamos neįtikėtinos istorijos atskleidžia gėrimų kilmės šalių ypatumus: į Karibus nukelia skraidantis piratų laivas, naktinį Londono dangų skrodžia kosmine raketa virtęs Bigbenas.

Dizainas išsiskiria daugiasluoksniškumu. Kiekvienai produktų kategorijai būdingą savitą išraišką kuria gausybė iliustracijų, aviacinius ženklelius primenantys užrašai, brėžiniais atvaizduoti kokteilių maišymo receptai. Pasitelkiant įvairias spaudos galimybes, kiekvieną detalę praturtina metalizuoti paviršiai, faktūros ir reljefas.

Propeller 1Propeller 2 darkPropeller 3 white

 

Propeller 4 kamstelis

 

Propeller 5 kontra

 

IŠMATAVIMAI:

Talpa: 500 ml. Butelio išmatavimai: 75 (w) x 295 (h) mm.

 

GAMYBOS TECHNOLOGIJA:

Fleksografinė spauda, šalta folija, blizgus ir matinis lakas, įspaudas.

 

KOMANDA:

Asta Kaušpėdaitė (dizainerė, „Studija CREATA“)
Rimas Valeikis (iliustratorius)
Jūratė Paulauskienė (Produktų kūrimo skyriaus vadovė, „Stumbras“)
Kęstutis Poniškaitis (dizaineris, „Studija CREATA“)

 

PRODUKTO NUOTRAUKOS:

Edgaras Marozas

Kas yra "Dizaino Indeksas LT" ?

Pasitelkę statistikos duomenis bemat galėtume sužinoti bet kokius indeksus –  bendrojo vidaus produkto dydį, tenkantį vienam gyventojui, infliacijos rodiklį, vartotojų kainų indeksą, kūno masės ir netgi laimės indeksą. O koks yra dizaino indeksas? Pasaulio, Europos ar Lietuvos? Ar tokį indeksą įmanoma fiksuoti, pateikti, apskaičiuoti? Ar bent nujausti? Juk iš tokio dizaino indekso galima būtų labai daug spręsti apie šalies kultūros, pramonės lygį, visuomenės poreikius ir lūkesčius, požiūrį į aplinką ir pačius save. "Dizaino Indeksas LT" - tai daugiametis projektas, kurio tikslas pademonstruoti pasauliui Lietuvos dizaino pasiekimus.